+371 29 988 772
€0.00 0


ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci NATALI.LV! Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta!

·         Atsakoties no preces, pirkuma summa tiek pārskaitīta uz norēķinu kontu, kas tiks norādīts attiekšanās veidlapā, 15 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

·         Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

·         Higiēnas apsvērumu dēļ iegādātā apakšveļaatpakaļ netiek pieņemta.

 

 

Nosacījumi atgriežamajai precei:

1. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana var tikt atteikta.

2. Obligātas preces sastāvdaļas ir arī:

  • pavadzīme (ja apmaksa tika veikta ar bankas pārskaitījumu) VAI
  • čeks, ja apmaksa tika veikta skaidrā naudā, UN
  • aizpildīta Atteikšanās veidlapa. Lai noformētu preces atgriešanu, nepieciešams aizpildīt Preces atgriešanas veidlapu un pievienot to precēm, kas nosūtāmas atpakaļ.

3. Atgriežamās preces nosūtāmas uz adresi:

   Biznesa konstruktors SIA
   Stiebru iela 13, Mežāres, 
   Babītes nov., Babītes pag., LV-2101
   Latvija

Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļas nosacījumiem "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", tādēļ NATALI.LV patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez brīdinājuma. Mēs negarantējam pieejamās informācijas pilnīgu precizitāti.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā "NATALI.LV" nosaka LR 28.05.2002. LR MK noteikumi Nr. 207"Noteikumi par distances līgumu". 


Omniva KurPirkt.lv
© SIA "Biznesa konstruktors" 2020